TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows Update

Windows Update
« dnia: 21 Marzec 2009, 23:14:41 »
mam pytanie czy windows update po wyjsciu nowego buildu zaktualizuje mi system ?? np. internet explorer z wersji beta na full ?? i wogule na nowego buildA ?

Odp: Windows Update
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Marzec 2009, 23:16:37 »
Nie...

Odp: Windows Update
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Marzec 2009, 23:30:53 »
a w jakis sposób da sięzaktualizować ? czy trzeba ściągac nowego builda c wyjdzie ?

Odp: Windows Update
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Marzec 2009, 23:32:13 »
Tak, trzeba, a nastepnie z płytki aktualizujesz obecną instalację... albo robisz format i wgrywasz system od nowa :)

Odp: Windows Update
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Marzec 2009, 23:33:32 »
aha czyli jak sciągne nowego builda to z płytki da się zaktualizowac go no nowego builda ? bez robienia systemu ?

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Windows Update
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Marzec 2009, 00:13:22 »
to zależy od szczęścia, a raczej od ilości zainstalowanych programów, ponieważ niektóre mogą kolidować po czym update'a kończy się nie powodzeniem.

Odp: Windows Update
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Marzec 2009, 00:25:08 »
Dlatego ja np. jestem zwolennikiem całkowitego formatu ;] Jak jakiś build mnie zainteresuje, to pobieram i wgrywam NOWĄ, CZYSTĄ INSTALKĘ ;)