TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problemy z dźwiękiem mikrofonu na Skype / Teamspeak...

Offline Dano

Problemy z dźwiękiem mikrofonu na Skype / Teamspeak...
« dnia: 07 Październik 2009, 23:52:53 »
Hej. (win 7 7600)
Kupiłem słuchaweczki z mikrofonem, zainstalowałem Teamspeak'a....
Próbuje gadać z kumplem, żadne ustawienia nie dają rady, albo mnie nie słychać albo szumi i słychać mnie w takim stopniu, że domyśla się o czym mówię.
Instaluję skype - działa, dźwięk wyraźny w miarę lecz nadal słychać mnie cicho....ja jego słyszę doskonale. (suwaki głośności wszystkie na maksa)
Laptop to MSI PR600 , oczywiście zwykła karta dźwiękowa
Dodam jeszcze ,że jak włączę rejestrator dźwięku, to 'wykres' który wykrywa głośność mikrofonu jest na samym dole choćbym nie wiem jak co zgłaśniał i krzyczał do mikrofonu ......cały czas jest na tym samym poziomie.

(win xp)
Odpalam stacjonarkę, podpinam słuchawki i skype, słychać mnie bez problemu  i najmniejszych zakłóceń. Wyraźnie i głośno.

Gdyby ktoś potrafił mi pomóc będę zobowiązany ;)

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Problemy z dźwiękiem mikrofonu na Skype / Teamspeak...
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Październik 2009, 15:48:57 »
Masz wl. +20db i poziom na maxa w opcji mikrofonu?

Offline Dano

Odp: Problemy z dźwiękiem mikrofonu na Skype / Teamspeak...
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Październik 2009, 20:53:51 »
Matys - dawałem na +10  , ale to nie jest rozwiązanie , dźwięk i tak jest kiepskiej jakości.

Problem udało mi się rozwiązać, mianowicie winą były sterowniki.
Pobrałem sterowniki ze strony MSI dla Visty / XP x32 i działa tak jak ma działać.