TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy pojawi się Windows 7 Upgrade w wersji OEM ?

Offline Mike

Czy pojawi się Windows 7 Upgrade w wersji OEM ?
« dnia: 04 Październik 2009, 18:51:49 »
Tak jak w temacie czy pojawi się Windows 7 Upgrade w wersji OEM dla Windows Vista Home Premium x86 w sklepach do kupienia bez komputera ? Czy istnieje możliwość zaopatrzenia się później w płytę dzięki której od razu (bez instalowania Windows Vista Home Premium) będzie można zainstalować Windows 7 Upgrade ? Napiszcie co wiecie, mile widziane jakieś linki na ten temat  :)

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Czy pojawi się Windows 7 Upgrade w wersji OEM ?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2009, 20:28:14 »
Upgrade to nie nowy system tylko uaktualnienie.
OEM jest przywiązany do sprzętu.

Zatem upgrade OEM dostarcza producent komputera. Jeżeli sam składałeś to jesteś producentem.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Offline Mike

Odp: Czy pojawi się Windows 7 Upgrade w wersji OEM ?
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Październik 2009, 15:01:07 »
hmmm... OEM przywiązany do komputera - żadna mi to nie nowość a że upgrade to nie system to chyba sama nazwa wskazuje. Tylko że nie dostałem w dalszym ciągu odpowiedzi na pytanie czy w sklepie pojawi się upgrade w wersji OEM ? Przez większość sklepów zostałem poinformowany że tak ale pytam o wasze zdanie. Jak narazie w sklepie istanieje upgrade jedynie w wersji BOX. Podobno systemu w wersji OEM nie można kupić bez komputera tylko że ja kupiłem kiedyś już nie raz system Windows w wersji OEM w takich sklepach jak Komputronik czy Vobis. Mam nadzieję że będzie tak samo z upgradem przywiązanym do jednego komputera i dla użytkowników systemu w wersji OEM.