TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 - Kanał IRC.

Windows 7 - Kanał IRC.
« dnia: 27 Wrzesień 2009, 18:43:07 »
Witam! Jako, że brakuje tej stronce miejsca gdzie można porozumiewać się na "żywo", zapraszam na mój kanał IRC poświęcony Windowsowi 7.

Serwer: irc.gtanet.com (komenda: /server irc.gtanet.com)
(wybrałem ten serwer gdyż mam już na nim zarejestrowany nick a poza tym jest on szybki i stabilny).
Kanał: #windowseven (komenda: /join #windowseven)

Jak połączyć się do kanału?
http://www.torrentmania.info/f-irc-95/t-irc-dla-pocztkujcych-czyli-jak-zacza-irc-w-przegldarce-firefox-opera-40499.html

Zapraszam.


Odp: Windows 7 - Kanał IRC.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Październik 2009, 13:34:10 »
Fajna sprawa z tym kanałem.
Dziś nikogo nie spotkałem ale mam nadzieję iż innym razem się uda a pomysł sam w sobie się nie zmarnuje.
Pozdrawiam:)

Offline A$IOR

  • *
  • 36
  • GG:18514721
    • Windows 7/Windows Seven
Odp: Windows 7 - Kanał IRC.
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Październik 2009, 14:25:31 »
pozdro.dobry pomysł z kanałem IRC
Windows 8 6.2.9200.16422 PL (aktywowany)

Odp: Windows 7 - Kanał IRC.
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Październik 2009, 16:42:27 »
No fakt, bardzo mało osób wchodzi na kanał:(. Przez tydzień widziałem raptem 3 osoby i to tylko przez kilka sekund. Mam nadzieje, że aktywność się poprawi. A i mam pytanie, czy ktoś może wie jak w sieci gtanet można zainstalować bota, albo chociaż zatrudnić servicebota?
Poradziłem sobie z botem, no i mamy już 3 aktywne osoby:)_.

Proszę także o rejestracje nicków.
Komenda:
Cytuj
/msg NickServ register hasło e-mail
Aby się zalogować:
Cytuj
/msg NickServ id hasło
Ułatwi mi to operowaniem botem, by każdy na wejściu dostawał automatycznie voisa.
« Ostatnia zmiana: 03 Październik 2009, 17:46:21 wysłana przez qwertylol »