TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

MCE - Skin

Offline kakarott

  • *
  • 45
  • Owner
MCE - Skin
« dnia: 13 Wrzesień 2009, 17:27:03 »
Witam czy wiecie gdzie mogę znaleźć bądź macie jakieś skórki do Media Center w W7 Ultimate x86 RTM ? chodzi mi o takie coś http://images.betanews.com/albums/6/38.jpg/

Z góry dzięki!

PS.
Jeżeli nie znajdziecie takiego skina jak podałem to bardzo mile widziane będą też inne skórki

PS2.
Media Center znajduje się w "%windir%\ehome\"

Offline B4rt

Odp: MCE - Skin
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrzesień 2009, 18:22:34 »
YYy a to napewno jest wmc? Bo to wygląda mi bardziej jak menu Xboxa 360 albo jakis panel sterowania, chociarz moge sie myliś xboxa nie mam  ;)

Odp: MCE - Skin
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrzesień 2009, 18:32:36 »
YYy a to napewno jest wmc? Bo to wygląda mi bardziej jak menu Xboxa 360 albo jakis panel sterowania, chociarz moge sie myliś xboxa nie mam  ;)

Bo to jest menu Xbox'a 360 :)

Offline kakarott

  • *
  • 45
  • Owner
Odp: MCE - Skin
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Wrzesień 2009, 17:20:17 »
Chodzi mi żeby wmc tak wyglądał...

Odp: MCE - Skin
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Wrzesień 2009, 00:21:34 »
Chodzi mi żeby wmc tak wyglądał...

może od razu jak Playstation 3 hmm ?

Odp: MCE - Skin
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Wrzesień 2009, 18:02:02 »
Można sobie co najwyżej tło zmienić. Ktoś gdzieś na tym forum nawet zarzucil linka do moda tła MCE, ale nie pamiętam gdzie. Ale nic więcej nie wymyślisz.