TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Styczeń 2009, 23:37:34 »
Hmm, chyba nikt nie podał ale - tlen nie działa, i aqq dosc dziwnie sie zachowuje.

I sprostowanie małe - Mirror`s Edge chodzi, kolega wyżej musiał mieć uszkodzony instalator.

Mój pierwszy post więc, wszystkim AVE, ale do rzeczy; ja nie wiem czemu tobie Tlen nie chodzi ale mi chodzi bardzo dobrze, jakby co to była wersja przeznaczona specjalnie dla niego. Ja poprostu ściągnąlem sobie najnowszą wersją i chodzi mi aż miło.
CO do niekombatybilności to na mojej siódemce 7-zip ma kłopoty z integracją z powłoką (choć gdy korzystam TOtal Commandera to działa to)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Styczeń 2009, 01:37:21 »
No jakichs testow nie przeprowadzalem ale na buildzie 6959 i 7000 tlen wysypywal sie jak otwieralem okno listy kontaktow - za kazdym razem.

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Styczeń 2009, 17:08:24 »
Pewnie to nie tlen a jakaś wtyczka, u mnie tlen śmiga jak tralala. Profil w katalogu tlena, a nie gdzie indziej. Gdzieś przemkną mi tekst że taki tlen jest portage, jednak osobiście nie sprawdzałem.
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2009, 17:10:39 wysłana przez robertnik »

Winiary

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Styczeń 2009, 17:55:00 »
U mnie Nero 9 nie działa i ten nieszczęsny Subedit...  :'(

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Styczeń 2009, 18:08:54 »
mi dziala Nero 9 :)

Offline andro_blax

  • *
  • 4
  • red power
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Styczeń 2009, 18:20:26 »
Hmm, chyba nikt nie podał ale - tlen nie działa, i aqq dosc dziwnie sie zachowuje.

I sprostowanie małe - Mirror`s Edge chodzi, kolega wyżej musiał mieć uszkodzony instalator.

rowniez tlen u mnie smiga bez zarzutow ! mam problem natomiast z mozilla firefox....po restarcie wysypala sie !

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Styczeń 2009, 19:20:48 »
rowniez tlen u mnie smiga bez zarzutow ! mam problem natomiast z mozilla firefox....po restarcie wysypala sie !

U mnie tlen się wysypuje :) hm ciekawe u niktórych niektóre rzeczy chodza ok u innych nie...cóz poszukam wersji beta tlen to samo musiałem zrobic z gg zeby działalo ok :)

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Styczeń 2009, 19:25:34 »
proponuje dopisywać wersje systemu x32 czy x64, ponieważ to tak samo wpływa na to jak program działa, o ile w ogolę działa...
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także. - Winston Churchill
Nie ma nic dobrego w wojnie. Z wyjątkiem jej końca. - Abraham Lincoln

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Styczeń 2009, 19:43:14 »
proponuje dopisywać wersje systemu x32 czy x64, ponieważ to tak samo wpływa na to jak program działa, o ile w ogolę działa...

Bardzo dobry pomysl, sam natknalem sie na programy ktore na x86 chodza bez problemu, a na x64 nie uruchamiaja sie wogole.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Styczeń 2009, 19:58:04 »
proponuje dopisywać wersje systemu x32 czy x64, ponieważ to tak samo wpływa na to jak program działa, o ile w ogolę działa...

Bardzo dobry pomysl, sam natknalem sie na programy ktore na x86 chodza bez problemu, a na x64 nie uruchamiaja sie wogole.

Ja używam tylko x86 potrzeby na x64 nie widze...może za pare lat...

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Styczeń 2009, 21:34:35 »
x86 beta 7000:

StarCraft + Broodwar
AMD Athlon 64 3200+ @ 2,42 GHz
GoodRAM 2 x 1GB DDR 400 CL3 DC
Gigabyte GA-K8NF-9-RH
Gigabyte ATI Radeon X600
WD Raptor 74 Gb 10k o/min 16 MB Cache RAFF
WD Caviar SE16 500 Gb 7,2k o/min 16 MB Cache
Chieftec 400W
-----------------------------

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Styczeń 2009, 22:20:19 »
Hej

A teraz moja lista programów nie działających pod Win 7:

- Office Recovery 2.0 (program do odzysku plików Worda, Excela, Outlooka itd.) - błąd podczas próby odzyskiwania
- Adobe Acrobat 9 - błąd podczas instalacji
- Roxio Creator 9 - błąd podczas uruchamiania
- HP Imaging system - aplikacja do urządzenia wielofunkcyjnego PSC 1315, co prawda i wcześniej nie używałem jej za bardzo bo niewygodna ale w każdym razie w Win 7 nie dała się zainstalować
- rezydentna aplikacja od myszy bezprzewodowej A4Tech RFSW-25 - ona i pod XP czasem znikała ni stąd ni z owąd ale pod Win 7 nawet się nie pojawia, a jest przydatna do kontroli stanu baterii w myszce
 
Win 7 v. 7000 x86

Offline Camis

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Styczeń 2009, 23:26:33 »
proponuje dopisywać wersje systemu x32 czy x64, ponieważ to tak samo wpływa na to jak program działa, o ile w ogolę działa...

Bardzo dobry pomysl, sam natknalem sie na programy ktore na x86 chodza bez problemu, a na x64 nie uruchamiaja sie wogole.

Ja używam tylko x86 potrzeby na x64 nie widze...może za pare lat...

Taa tylko ze x86 nie obsługuje powyżej 3gb ramu ;]
Core 2 Duo E7200@4GHz / Gigabyte GA-EP35-DS3 / A-Data 4GB 800MHz / Galaxy 8800GT / Samsung F1 320GB

Delta DPS-400MB / Pioneer 215D@S15J / Pentagram Karakorum / Chieftec LBX-01B-B-B / Lcd Samsung 32

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #43 dnia: 20 Styczeń 2009, 23:30:13 »
Hej

A teraz moja lista programów nie działających pod Win 7:

- Office Recovery 2.0 (program do odzysku plików Worda, Excela, Outlooka itd.) - błąd podczas próby odzyskiwania
- Adobe Acrobat 9 - błąd podczas instalacji
- Roxio Creator 9 - błąd podczas uruchamiania
- HP Imaging system - aplikacja do urządzenia wielofunkcyjnego PSC 1315, co prawda i wcześniej nie używałem jej za bardzo bo niewygodna ale w każdym razie w Win 7 nie dała się zainstalować
- rezydentna aplikacja od myszy bezprzewodowej A4Tech RFSW-25 - ona i pod XP czasem znikała ni stąd ni z owąd ale pod Win 7 nawet się nie pojawia, a jest przydatna do kontroli stanu baterii w myszce
 
Win 7 v. 7000 x86


Adobe Acrobat 9 śmiga aż miło

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6193fccff2d292ed.html

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Styczeń 2009, 07:33:13 »
Hej

No niestety...


Adobe Acrobat 9 śmiga aż miło

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6193fccff2d292ed.html

... ale to co jest na tym obrazku to Adobe Reader 9 (program do odczytywania PDF-ów). On faktycznie działa pod Win 7 i ktoś już zresztą o tym pisał, a więc się nie powtarzałem.
A Adobe Acrobat to program do tworzenia i edycji PDF-ów i on niestety u mnie nie działa (wykłada się podczas instalacji, gdy pyta o język)
BTW nie działa też MoorHunt (błąd przy uruchamianiu)
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2009, 13:26:02 wysłana przez Speedy »