TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7

« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2009, 09:05:22 wysłana przez Nyscerion »
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także. - Winston Churchill
Nie ma nic dobrego w wojnie. Z wyjątkiem jej końca. - Abraham Lincoln

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2009, 15:20:16 »
tych tabelek chyba nie było... ale co mnie najbardziej zdziwiło, a raczej rozbawiło do rozpuchu to, to, że w starterze będzie można tylko 3 programy naraz włączyć. <hahaha>

Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2009, 15:57:39 »
no... włączą  np avasta, winampa, painta a gdzie reszta o.O xD
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także. - Winston Churchill
Nie ma nic dobrego w wojnie. Z wyjątkiem jej końca. - Abraham Lincoln

Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2009, 16:02:55 »
Mnie osobiście zaciekawiło to, że pomiędzy Home Premium a Ultimate nie będzie wielkiej różnicy Biznesowych funkcji w domu większość nie będzie i tak potrzebować, z Bezpieczeństwa może zabraknąć BitLocker'a, chociaż ja nie korzystam i nie wiem czy przydatny czy nie  ;D

Oczywiście dalej porażka z MUI.

Dogranie pakietu językowego = nielegalny system >.< dla mnie to jest wręcz śmieszne. Co komu to przeszkadza to ja nie wiem :P
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwiecień 2009, 18:21:03 »
przeszkadza microsoftowi. Kupujesz powiedzmy windowsa w Niemczech, wychodzi Cię 35% taniej niż  w Polsce, dogrywasz język polski i zyskujesz 35% oszczędności a microsot traci 35%. Oczywiście nie znam cen zagranicznych i ile faktycznie by zaoszczedzić można było ale nawet jeśli 10% to przecież produktów które microsoft chce sprzedać jest duuuuuużo ;)(markieting)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Kwiecień 2009, 20:19:10 »
no... włączą  np avasta, winampa, painta a gdzie reszta o.O xD

... Starternie będzie sprzedawany w Polsce a tym bardziej w innych państwach w Europie, St. będzie dla rynkó rozwijających się, jak np. Czad, czy coś odobnego, gdzie nawet nie będzie wiadomo co to Winamp czy Avast... Chłopie czytaj forum, bo robisz bałagan...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Kwiecień 2009, 20:56:16 »
Wiem że im przeszkadza ale ostatnio ruscy wywalczyli darmowego Windows'a dodawanego do komputera, i niby każdą wersję. Jeżeli to prawda to co za kłopot wziąć Ultimate i MUI dograć? :D tylko komu się chce do ruskich po kompa i system ganiać :)

Wydaję mi się że to nie z samego microsoft'u jest ten cały "zakaz" tylko od części z jego programistów którzy chcą zarabiać za to że napisali dany język. Ale nie wymądrzam się więcej bo i tak nikt nie zmieni tego :P
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Kwiecień 2009, 21:13:24 »
Wiem że im przeszkadza ale ostatnio ruscy wywalczyli darmowego Windows'a dodawanego do komputera, i niby każdą wersję. Jeżeli to prawda to co za kłopot wziąć Ultimate i MUI dograć? :D tylko komu się chce do ruskich po kompa i system ganiać :)

Wydaję mi się że to nie z samego microsoft'u jest ten cały "zakaz" tylko od części z jego programistów którzy chcą zarabiać za to że napisali dany język. Ale nie wymądrzam się więcej bo i tak nikt nie zmieni tego :P

muszę zrobić małe ot, ponieważ twój opis to masło maślane... "po pierwsze prmio", a primo z łaciny jak wiadomo to jeden, można odmienić i wyjdzie wtedy pierwszy... czyli twoje pierwsze primo jest bezsensu...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwiecień 2009, 21:45:54 »
muszę zrobić małe ot, ponieważ twój opis to masło maślane... "po pierwsze prmio", a primo z łaciny jak wiadomo to jeden, można odmienić i wyjdzie wtedy pierwszy... czyli twoje pierwsze primo jest bezsensu...

Chodzilo mu pewnie o to powiedzenia seniora Kiepskieh: po pierwsze primo, po drugie primo.... Ogólnie zwykle się burzę jak ktoś tak mówi, bo to nic innego tak jak po pierwsze pierwsze, po drugie pierwsze...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Kwiecień 2009, 00:12:41 »
czepiacie się opisów xD tak to miało być sarkastyczne:p czasami do ludzi inaczej się nie da dotrzeć więc trzeba trochę nie po polsku pisać :)
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2009, 09:34:18 wysłana przez Zbujc4 »
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline HoFi

Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Listopad 2009, 10:15:14 »
Witam

Wiem odgrzewam temat , ale nie znalazłem podobnego

Według tej ramki, wersja Home Premium obsługuje 2 procesory fizyczne, a według ramki na Wikipedii obsługuje tylko 1. Jak to jest na prawde ??

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Listopad 2009, 10:28:28 »
Wiesz, trochę dawno te tabelki wyszły, więc mogło się pozmieniać. W sumie, bardziej bym wierzyl Wiki, gdzieś była w tym dziale dyskusja na ten temat.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium