TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

GTA 4 tnie się na 7

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Styczeń 2010, 17:15:56 »
1GB ram leży odłogiem profanacja  :D

Offline ARTi87

  • ****
  • 270
Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Styczeń 2010, 14:11:57 »
E no dajcie chłopakowi się pochwalić.Rodzice kupili mu na gwiazdkę komputer i chce się nim światu jakoś pochwalić  :D

Offline Ediss

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Luty 2010, 22:13:19 »
Moj post nie mial na celu lansowanie tej konfiguracji, tylko informacja ze powinno isc na takim sprzecie. W dodatku problem troche i mnie dotyczyl, poniewaz na poczatku gta 4 mi sie cial -.-, a to za sprawa Windows Event Log (czy jakos tak). Znalazlem informacje w necie i smiga, tak samo pewne osoby moga sie zapytac czy gta 4 bd dzialac na tym radeonie (bo karta graficzna nie jest jakas najlepsza)...a google wypluje moj post.
Takze na przyszlosc radzilbym nie patrzec na wszystkie posty gdzie jest podana konfiguracja, jako na posty próby chwalenia sie.

Offline Dave

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Maj 2010, 23:20:42 »
Witam, mam ten sam problem co autor tematu. Dziwne ze na viście gra działała prawidłowo a na 7 niestety pojawiają się te przycinki ;(.
Szukałem w internecie jak temu zaradzić i częściowo udało mi się rozwiązać problem lecz nie do końca. Kluczem do rozwiązania tego problemu jest wyłączenie funkcji "Dziennik zdarzeń systemu windows", po wyłączeniu tej funkcji i uruchomieniu komputera ponownie problem z gta ustąpił, gra działała bez zacięć oraz chodziła płynnie, lecz przy próbie połączenia z internetem występował błąd uniemożliwiający korzystanie z niego. Aby móc korzystać swobodnie z internetu  musiałem wycofać tą zmianę co z kolei uniemożliwiało swobodne granie w gta.
I w tym momencie kieruje do was pytanie, czy jest możliwość wyłączenia dziennika zdarzeń systemu windows aby nie wpływało to na połączenie z internetem i umożliwiło  korzystanie z niego oraz komfortowe granie w GTA?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
 

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Maj 2010, 11:54:59 »
Cytuj
jedyne co musisz zrobić to ustawić zgodność instalatora z Vistą bądź XP i wyłączyć jedną usługę (Windows Event Log ) przez którą gra "zamraża" się na krótki czas po naciśnięciu klawisza na klawiaturze.

Źródło:
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=53526.0

Offline Dave

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Maj 2010, 15:57:01 »
I właśnie gdy wyłączę usługę Windows Event Log czyli dziennik zdarzeń systemu windows to nie działa mi internet:(

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Maj 2010, 19:23:07 »
Nic ci kolego nie poradzę ja w tą część gta nie gram bo uważam że starsze wersje były lepsze pod względem sterowania postacią i samochodem.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Maj 2010, 21:17:19 »
jestem podobnego zdania. Dla mnie szczytem perfekcji było i nadal jest GTA III (z dodatkiem realGTA bije SA)

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Maj 2010, 10:59:35 »
A ja wspominam dobrze czasy gdy sam tworzyłem takiego moda do GTA Vice City ;) Eh to były czasy  :)

Offline Hosee

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #39 dnia: 31 Maj 2010, 20:36:27 »
Niewiem skąd masz takie problemy.Ja na mojej 7 mam ustawione na full i śmiga aż miło.

Offline Dave

Odp: GTA 4 tnie się na 7
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Czerwiec 2010, 11:11:12 »
Udało mi się rozwiązać problem. Nie ma potrzeby wyłączania dziennika zdarzeń, wystarczy zainstalować obojętnie jakiego patcha aktualizującego gre :)