TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"

Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« dnia: 30 Lipiec 2009, 14:56:29 »
Witam , posiadam Windows 7 RTM 7600 x64 od Zukona , aktywowany chińskim lodaerem.

Ostatnio ciągle nękany jestem przez natrętny błąd Eksplolatora.. nie ważne co robie , czy to otwieram jakiś folder , czy wywołuje menu kontekstowe , czy klikam start ..

nawet Klikanie PPM na pulpit wywala błąd..

Wszystko to jednak nie jest regułą ... czasem normalnie wszystko działa , a czasem błąd i reset pulpitu (czasem = na tyle często że jest to podejrzane i "denerwujące")


Co z tym zrobić/jak się tego pozbyć .. co może być przyczyną.. help.


Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2009, 15:36:29 »
Miałem to samo zjawisko. Po odinstalowaniu ZipGenius problem się nie pojawia. Może właśnie jakiś program podczepiony jak ten archiwizator przeszkadza Windows Explorerowi? Pozdrawiam

Offline amp

Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec 2009, 16:21:28 »
mi ten problem się pojawia po prawokliku na komputer w menu start i wybraniu zarządzaj i nieważne czy system aktywowany czy nie bo próbowałem i tak i tak,co ciekawe w rocketdocku mam ikonę komputera i tu ten problem nie występuje więc nie wiem o co chodzi,na innych buildach nie było tego problemu

Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipiec 2009, 00:44:11 »
I jak ja mam teraz dojść czego to wina? , a problem jest i nie znika ...

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipiec 2009, 00:58:25 »
Ja bym po kolei usuwał programy ktore masz bo byc moze jakis jest niekompatybilny i powoduje błedy.

Offline Dave

Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec 2009, 01:07:00 »
Sprobuj tego:
wejdz w obojtnie jaki folder--->organizuj--->opcje folderow i wyszukiwania---> zakładka widok--->zaznaczyc opcje"uruchom okna folderow w osobnych precesach" , daj znac czy pomogło

Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Sierpień 2009, 20:28:47 »
Nie pomogło ;/

Jakies inne propozycje?

Offline BL4CK

Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Sierpień 2009, 20:34:17 »
Obstawiam na "aktywowany chińskim lodaerem" miałem podobne cyrki jak aktywowałem wcześniejsze bety!Np teraz czekam sobie spokojnie na jakiś 100% aktywator nie raz czytałem że ludziom nagle po 5(kilku) dniach zaczęło się coś kasztanić.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Sierpień 2009, 20:52:26 »
Ja miałem taki problem i inne jak mi się procek nagrzewał do 58 stopni. Sprawdźcie sobie może temperaturę podzespołów bo ostatnio gorąco jak w piele.  ;D 
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Sierpień 2009, 21:11:09 »
Jednak obstawiam, że to program podczepiony w menu PPM może powodować to zjawisko jak wspomniany przeze mnie 7 postów wyżej ZipGenius.  Moja znajoma (też ma win7) miała to zjawisko i po odinstalowaniu ZipGenius jest wszystko w porządku. Proszę poszukać, może jest coś takiego zainstalowanego i próbować, może odinstalowanie pomoże. Pozdrawiam

Offline amp

Odp: Windows 7 "Eksplolator Windows przestał działać"
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Sierpień 2009, 22:15:23 »
męczył mnie ten problem aż w końcu ściągnąłem wina z innego źródełka i o dziwo teraz działa,aktywowany chinolem więc sam nie wiem wina systemu?