TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak WYŁĄCZYĆ aero i VTT w WindowsXP 7 Viena

Jak WYŁĄCZYĆ aero i VTT w WindowsXP 7 Viena
« dnia: 07 Czerwiec 2009, 16:56:56 »
Tak jak w temacie, już wszędzie szukałem i użyłem prawdopodobnie wszystkich opcji. Aero w sumie mi nie przeszkadza chociaż wolałbym większej wydajności kosztem ładnego wyglądu. Bardziej chodzi o wyłączenie VisualTaskTips bo przy każdorazowym najechaniu myszką na otwarty program wyświetla się mały podgląd co strasznie spowalnia kompa. Dodam że w tej chwili działam przy (propeties of Mycomputer -> Advenced -> performance option) wszystko na najlepszą wydajność czyli styl 98 :P. W "themach" właściwości wyświetlania też mam ustawione standard windows. I nadal Aero jak i VVT jest. Wyłączyłem wszystkie funkcje z narzędzi dodanych przy instalacji, nadal Aero włączone. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł.

wiem że to nie dokładnie Windows7 ale bardziej "seven" niż XP dlatego piszę tu.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2009, 16:59:32 wysłana przez Daniel_ok »

Odp: Jak WYŁĄCZYĆ aero i VTT w WindowsXP 7 Viena
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2009, 17:08:14 »
To bardziej XP ze stylem 7.

Odp: Jak WYŁĄCZYĆ aero i VTT w WindowsXP 7 Viena
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2009, 17:40:36 »
No dobra może i  tak, ale zadane pytanie dotyczy funkcji siódemki :P

Odp: Jak WYŁĄCZYĆ aero i VTT w WindowsXP 7 Viena
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwiec 2009, 18:12:09 »
Te funkcje zostały wprowadzone do tej wersji XP przez dogranie do obrazu płyty specjalnych programów. Więc szukaj w opcjach tych programów w systemie.

Odp: Jak WYŁĄCZYĆ aero i VTT w WindowsXP 7 Viena
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwiec 2009, 01:13:53 »
Jeśli zależy Ci na wydajności to zainstaluj standardową wersję XP a nie jakąś modyfikowaną…
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"