TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Wrzesień 2008, 15:10:47 »
Na pierwszej stronie instalatora powinna być lista flag oznaczających języki które są na płycie (może być płyta wielojęzyczna, np. w Ultimate te wszystkie języki można by od razu na płytkę dać), i po kliknięciu we flagę dalej wszystko jest w danym języku. Wtedy każdy się skapnie o co chodzi.

To by musiało być chyba z 20 płyt. Language Pack do Visty Ultimate waży ok. 1 GB.
I tak pewnie będzie powyżej 4,7GB, bo każdy kolejny Windows ma więcej objętości. I nie wiedziałem że Language Pack jest aż tak wielki. :o

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Wrzesień 2008, 16:04:18 »
Na pierwszej stronie instalatora powinna być lista flag oznaczających języki które są na płycie (może być płyta wielojęzyczna, np. w Ultimate te wszystkie języki można by od razu na płytkę dać), i po kliknięciu we flagę dalej wszystko jest w danym języku. Wtedy każdy się skapnie o co chodzi.

To by musiało być chyba z 20 płyt. Language Pack do Visty Ultimate waży ok. 1 GB.
I tak pewnie będzie powyżej 4,7GB, bo każdy kolejny Windows ma więcej objętości. I nie wiedziałem że Language Pack jest aż tak wielki. :o

Przepraszam was serdecznie, ale się pomyliłem language pack waży tylko 162 MB, jeszcze raz przepraszam.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Wrzesień 2008, 18:15:05 »
Akurat tak się składa że mam pobranego polskiego language packa do Visty SP1



Jeszcze mniej :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Wrzesień 2008, 15:04:06 »
Dlatego mniej że jest on spakowany, jak ściągam go z Windows Update(j. arabski) to jest dokładnie 169.9 MB

Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Wrzesień 2008, 19:54:46 »
Gdyby mieli dać wszystkie language packi na płycie to by je właśnie skompresowali :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Wrzesień 2008, 20:16:56 »
Tak czy tak jakby mieli dać wszystkie języki to by musiało ich być pewnie z 70 to i tak dużo lepiej sobie dać temu spokój.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)