TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja Windows 7 płyta niestartuje

Instalacja Windows 7 płyta niestartuje
« dnia: 05 Czerwiec 2009, 20:26:16 »
Witam mam problem w plytka;/. Wiec mam windowsa 7 7127 prubowalem zainstalowac z pendriva nie dalo rady poniewaz nie mam w biosie opcji zeby botowal z pendrive. Nagralem obraz wyzej podanym sposobem ale i to niestety nie pomoglo bo dalej nie bootuje mi dodam ze wszystkie inne plyty z windowsem XP/Vista botuja sie bez problemu;/ Prosze o pomoc

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Instalacja Windows 7 płyta niestartuje
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2009, 20:37:45 »
Sprawdź sumę kontrolną swojego obrazu bo może się okazać że obraz jest uszkodzony.

Odp: Instalacja Windows 7 płyta niestartuje
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2011, 14:44:33 »
Sprawdź programem ISO Buster czy płyta W7 jest bootowalna

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Instalacja Windows 7 płyta niestartuje
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipiec 2011, 21:21:42 »
człowieku !!!! po roku piszesz swoją "wskazówkę"? nie ogarniasz czasu czy może nabijasz posta?

Odp: Instalacja Windows 7 płyta niestartuje
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipiec 2011, 15:09:37 »
Nie unoś się. Post był sprzed dwóch lat. Ale ja spojrzałem tylko na dzień i miesiąc. A nabijanie postów mało mnie interesuje.

Odp: Instalacja Windows 7 płyta niestartuje
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień 2011, 13:12:31 »
Witam bardzo! Panowie mam wielki problem ze spolszczenie Windowsa 7 home premium 64bity. Otoz jest taki problem ze nic nie rusza spolszczenia procz pisanie komend DISM, i zainstalowało mi spolszczenie ale nie wiedziałe jak skopiowac i uruchomic plik wpisu rejestru. Potem doszedłem do tego ze w regedit trzeba wejsc i tam w mui. No i oczywiscie byl plik z jezykiem polskim, ale jest jedno ale system mam francuski bo kupiłem go w Luxemburgu. A z France to cienko i przez przypadek usunalem plik z mui do skopiowania. Co moge teraz zrobic i jak zrobic a zeby byl system po polsku. Dodam ze po Polsku mam tylko strone startowa systemu. Prosze o pomoc i porady. Dziekuje.