TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Kwiecień 2009, 23:10:28 »
Po pierwsze te post scriptum nie był do odpowiedzi...
Po drugie, ledwie wróciłeś z wakacji i już zaczynasz ludzi obrażać? Za dużo Palikota się na oglądałeś czy co?

Po pierwsze gdzię cię obraziłem sam sobie wziołes takie piekne obrazki ja tylko podkręsliłem ten fakt... :)
Po drugię Palikota nie...raczej Catnip  :D

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Kwiecień 2009, 23:42:55 »
miałeś bana? :D za co? :D dobrze że jesteś :D

Domyśl się :) trochę za ostro napisałem i chyba mod nie odebrał że było to w formie żartu zdarza się... :)

Gram sobie teraz w Far Cry'a za 8.50 zł,

STALKER: Clear Sky - mióóóóóóóód

Battlefield 2

Farcry jest za free do pobrania chyba że promocja się skonczyła jeśli nie to przepłaciłes :)

Clear Sky miód ale tylko dla tych co nie widzieli SOC...


Battlefield 2 po sięci tylko grałem nawet fajne ale szybko mi się znudziło po tygodniu...

Hmm... to dlatego Komputer świat dawał tego far cry'a, prince of persia: piaski czasu i to po angielsku...
bo faktycznie te gry można za darmo pobrać.

Clear Sky to także powrót do dawnych lokacji... a raczej nie powrót bo to prequel ale nevermind :) tak czy inaczej gra i tak bardzo dobra w dalszym ciągu.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

QkiZ

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Kwiecień 2009, 12:19:15 »
GTA: SA, N4S Carbon i N4S Undercover

Heretyk żadnej pozycji amigowej?:)

Według mnie Reunion,Moonstone na amigę a na PC niech bedzię UFO i Dune...więcej pozycji bym dał ale i tak młodzi nie mają pojecia o co chodzi :)
oj przepraszam. moje amigowe ulubione gry to ufo, dune 2, syndicate, f19, f117, setlers, civilization, colonization, black crypt, universe, ... i tak mógłbym długo

Offline mk

  • ***
  • 165
  • everybody lies
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Kwiecień 2009, 12:30:36 »
Moją ulubioną grą zawsze było Fable: The Lost Chapters, GTA Vice City oraz taka stara seria gier Crazy Machine czy jakoś tak

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Kwiecień 2009, 13:07:14 »
oj przepraszam. moje amigowe ulubione gry to ufo, dune 2, syndicate, f19, f117, setlers, civilization, colonization, black crypt, universe, ... i tak mógłbym długo

UFO akurat wersja PC jest lepsza mam orginał...Dune 2 hm wole Dune...Syndicate klasyk na PSX grałem jeszcze w Syndicate wars na PC jest do dupy...Settlers I niestety na PC jest lepsza niż na Amidze...Colonization też piekna gra lepsza od Civilization według mnie...Universe chodzi ci o tą przygodówkę?

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Maj 2009, 23:11:27 »
Mafia | TrackMania | Flat Out 2 | The Suffering (1,2) | Fahrenheit | STALKER | seria Hitman | seria Tony Hawk

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Maj 2009, 17:36:07 »
TES IV: Oblivion

Offline beholder

  • ***
  • 172
  • Remeber everything. Forgive nothing.
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Maj 2009, 18:00:07 »
Od zawsze była to seria GTA oraz Call of Duty

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Maj 2009, 22:08:49 »
Seria GTA począwszy od 1 a skończywszy na SA, Sims 1 i 2 (3 jeszcze nie testowałem), okresowo CS, seria N4S do U2 (IMO reszta to śmiecie).
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline beholder

  • ***
  • 172
  • Remeber everything. Forgive nothing.
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Maj 2009, 22:50:36 »
MikeHunt - a GTA IV? Ja dawno w tak dobrą grę nie grałem, w dodatku nawet dobrze na moim sprzęcie chodzi. Kiedyś uważałem, że nie ma gry ponad GTA2, potem tak samo myślałem o III i Vice City. San Andreas jak dla mnie było zupełnie bez klimatu.

A co do NFS - jaki tytuł jest teraz najaktualniejszy? Czekam na jakąś edycję bez opcji tuningu (chyba że tylko silnik, ale żadnych podtlenków azotu) jak za dawnych dobrych czasów typu NFS2 :D

Offline Ukey

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Maj 2009, 13:45:18 »
Jestem w 100% pecetowcem wiec :]
Red Allert 1/2
MDK 2 <- ciekawe kto zna/pamieta
GTA 2/3 <- i tylko te 2
StarCraft <-ahhh
Diablo 2
TDU
CounterStricke 1.6 ;p
BurnOut Paradise
GRID !!

Oraz chyba najbardziej wciagajaca nie krwawa gra w jaka gralem w latach mlodosci to Neverhood

Obecnie pogrywam w Rohana Online , Gunza , TDU (czasami)

Czekam na :
Starcraft 2
Diablo 3
TDU 2
Problem pisac GG 1405174

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Maj 2009, 13:47:59 »
Znacie jakas gre ktora potrzebuje duzego wymagania sprzetowego! oprucz crisis gta4.
Grozisz mi?!!!

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Maj 2009, 14:00:51 »
Oblivion - maks. detale, anizo, HDR + AAx16Q <<< to Simzon

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Maj 2009, 18:14:03 »
ja tam gram w UT3 ;D
znaleźć mnie można jak wyszukamy serwery z titan mod i weźmiemy najfajniejszy ^^

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #44 dnia: 28 Maj 2009, 19:37:36 »
MikeHunt - a GTA IV?

Zacznijmy od tego, że nie mam aż tak dobrego kompa... A co do NFS to rzeczywiście, przydałoby się.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P