TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak odpalić counter strike 1.6

Jak odpalić counter strike 1.6
« dnia: 06 Luty 2009, 17:44:13 »
Jak odpalić counter strike 1.6 w siedmiu oknach?
Teoretycznie da się to zrobić, gra odpala się ale w trybie software (mówię wam masakryczne wygląda). Do całkowicie poprawnego odpalenia csa potrzebuje Opengl który nie wiadomo z jakich przyczyn nie znajduje się w systemie. Szukałem po necie Opengl'a nie znalazłem instalki której siódemka by otworzyła  :-[ :-\ ???

Bardzo proszę o pomoc to jest jedyna rzecz która powstrzymuje mnie przed całkowitą przesiadką na W7  ;)
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2009, 18:03:35 »
przesiąść się na nowszego cs-a.
CS Source(chyba tak) ci nie pójdzie?

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2009, 18:09:58 »
jednak przesiadka nie wchodzi w grę jestem zbyt do tej gry przywiązany....
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2009, 23:24:08 »
ja się przesiadłem wieki temu i cieszę siez tej decyzji ^^
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline j3sh

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty 2009, 12:36:15 »
nie wiem jaki masz problem, ja gram obie gry zarowno cs 1.6 jak i css i nie mam problemow. zainstalowalem tylko stery od karty (nvidia) wylaczylem synchronizacje pionowa (tak zawsze sie robi zeby bylo 100fps lub wiecej na developer 1) i wszystko smiga :)

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty 2009, 15:57:57 »
dobra to powiedz mi czy w twoich sterach jest obsługiwany opengl? ja mam sterowniki ATI do windowsa 7 (radeon HD4870) i wyświetla mi w sterach brak opengla...
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2009, 19:26:48 »
dobra to powiedz mi czy w twoich sterach jest obsługiwany opengl? ja mam sterowniki ATI do windowsa 7 (radeon HD4870) i wyświetla mi w sterach brak opengla...

CS 1.6? zaraz sciągne i zobaczy mam karte Ati i dam znac...albo jutro... :)

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2009, 00:13:18 »
A da się wogóle jakoś uruchomić SXE do CSa bo u mnie nie działa  :-\ ???

Offline j3sh

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2009, 01:17:48 »
raczej maja bo w 1.6 gram na opengl ;) mam karte gf 960gt

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Luty 2009, 13:23:44 »
Już prawie sam wszystko rozgryzłem, zainstalowałem EasyBCD 1.7.2. Zaznaczyłem w nim tryb zgodności w7 do obwisłej visty 64bitowej. Dalej ściągnąłem stery ati do tej visty i wszystko było OK nawet wyświetlało mi opengl, że jest obecny. Wchodzę do csa, ustawiam ten tryb gra po ponownym uruchomieniu już była w trybie opengl tylko było klatkowanie jak bym miał coś z odświeżaniem zwalone. Ponownie zainstalowałem stery ati do W7 i o dziwo był wykrywany opengl :o ale w grze nadal taki sam problem. Po chwili zastanowienia wziąłem w grze zaznaczyłem tryb graficzny D3D i bingo gra działa ale olbrzymie spadki FPS :( (w akcji żecz jasna)

TO nadal nie jest to co chciałbym uzyskać :( .Ja chcę tą samą jakość grania jaką miałem w XP  !!!! :-X
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty 2009, 13:44:48 »
TO nadal nie jest to co chciałbym uzyskać :( .Ja chcę tą samą jakość grania jaką miałem w XP  !!!! :-X

To sobie zainstaluje XP spowrotem u mnie po instalacji catalyst 9.1 chodzi ok...nie wiem w czym masz problem...

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Luty 2009, 15:28:24 »
twoje myślenie jest bez pod stawne chce mieć jeden system do wszystkiego. XP się nudzi po 4latach tego samego. Po drugie nie obsługuje mi całkowicie procesora, nie wykrywa całej ilości ramu. A visty nie zainstaluje na moim komputerze nawet gdyby mi zapłacili (nie mówcie mi, że moja nie chęć do visty jest bez pod stawna bo testowałem ten Windows. Nawet Microsoft przyznał się, że vista to porażka)

gdybym miał program i się troszkę znał na kręceniu filmików to bym ci pokazał jaki mam problem >:(
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2009, 15:32:13 wysłana przez sir owca666 »
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Luty 2009, 15:35:21 »
gdybym miał program i się troszkę znał na kręceniu filmików to bym ci pokazał jaki mam problem >:(

Dobra spoko...hm ale jak zauwazyłes pare osób w tym i nie tylko tym temacie piszę tak jak ja że CS 1.6 działa wiec szczerze nie wiem dlaczego u ciebie nie :(

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Luty 2009, 20:53:13 »
nie wiem jaki masz problem, ja gram obie gry zarowno cs 1.6 jak i css i nie mam problemow. zainstalowalem tylko stery od karty (nvidia) wylaczylem synchronizacje pionowa (tak zawsze sie robi zeby bylo 100fps lub wiecej na developer 1) i wszystko smiga :)

Ja mam takiego potworka który wyciąga na developer 1 700fps do tego synchronizacje pionową miałem zawsze włączoną. (oczywiście na XP :D )

Małe info do problemu jak uruchomię grę w trybie okna przy ustawieniach opengl na byle jakiej rozdziałce nie mam żadnego problemu. Może źle napisałem na pełnym ekranie miga mi ekran, nie wiem jak to fachowo nazwać :P. Raz widać a raz czarny ekran bardzo szybko...
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Offline Itoto

Odp: Jak odpalić counter strike 1.6
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Luty 2009, 22:36:49 »
W 32-bitowej wersji systemu sterowniki instalują się automatycznie, w 64-bitowej nie. Musisz wejść w Windows Update i zaznaczyć "Nvidia drivers for Windows 7" i instaluj aktualizacje.