TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Język polski w 7 Home Premium

Język polski w 7 Home Premium
« dnia: 26 Listopad 2009, 00:03:27 »
Witam

Udało mi się zdobyć w dość dobrej cenie Windows7 Home Premium BOX, kosztowała mnie 400 zł lecz po ANG.
Wiem że 35 języków jest dostępne tylko w wersji Ultimate lub Enterprise. Moje pytanie brzmi czy da się pogrzebać
w rejestrze i zmienić wyświetlany język na Pl ? i czy to nie będzie się gryzło z licencją. Generalnie windows po ang
mi zupełnie nie przeszkadza, tylko raczej pytam z ciekawości.

Dodam że nie można zainstalować ich oczywiście w WinUpdate.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2009, 00:06:05 wysłana przez Soobeq »

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2009, 08:37:39 »
Można zmienić język np. programikiem Vistalizator [strona nie jest już dostępna] Z licencja niestety będzie się to gryzło jako że oficjalnie w przypadku wersji Home Premium nie ma możliwości zmiany języka.
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2023, 17:09:48 wysłana przez Mirahz »

Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2009, 20:48:23 »
Bardzo dziękuję za link. Rzeczywiście wszystko ładnie śmiga i jest spolszczona bardzo dobrze. Nic mi nie wywaliło update robi normalnie.
Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

Offline Coval

Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopad 2009, 16:41:15 »
Bardzo dziękuję za link. Rzeczywiście wszystko ładnie śmiga i jest spolszczona bardzo dobrze. Nic mi nie wywaliło update robi normalnie.
Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

A to jest pod viste i jest kontabilne z sevenem?
Czyli ściągam " Vista 64-bit Service Pack 2 All Language (745 MB)" to i powinno mi działać elegancko tak ?
I czy instalacja tego oprogramowania jest skomplikowana ?

Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopad 2009, 19:27:28 »
jak w ogóle wypakować tego patcha???

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Listopad 2009, 20:17:31 »
Program jest zgodny z Vistą jak i 7. Wystarczy pobrać Vistalizatora, odpowiednią paczkę językową, uruchomić program i wskazać ściągnięty plik z paczką językową.

Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopad 2009, 22:53:56 »
a w który dokładnie link trzeba kliknąć (mam win 7 32-bit)

Offline Coval

Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopad 2009, 10:10:25 »
Program jest zgodny z Vistą jak i 7. Wystarczy pobrać Vistalizatora, odpowiednią paczkę językową, uruchomić program i wskazać ściągnięty plik z paczką językową.

Dzięki :) Dzisiaj się pobawię tym.

Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudzień 2009, 21:38:58 »
Po co się męczyć - [strona nie jest już dostępna] TEN PORADNIK cię wyręczy :super:

Działa wyśmienicie także w przypadku Win 7.
Całkiem legalny soft, korzystamy z legalnych pakietów Microsoftu.
Po operacji zamiany języka nadal posiadamy legalny system.

Wedle zapisu w licencji:
""Licensing requirements state that versions of the Windows Vista operating system can include only a single language,
with the exception of the Windows Vista® Ultimate and the Windows Vista® Enterprise editions.""
możemy posiadać tylko jeden język, więc usuwając język angielski po
zainstalowaniu polskiego, teoretycznie nadal powinniśmy pozostać w zgodzie z licencją.

To chyba dużo lepsze rozwiązanie niż ściąganie "piratów".

Pozdrówka!
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2023, 17:10:36 wysłana przez Mirahz »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Grudzień 2009, 19:45:10 »
co ty tam piszesz post wyzej - po vistalatorze i spolszczeniu nadal mam legalny system - normalnie pobiera aktualizacje

firefighter1

Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Grudzień 2009, 17:25:53 »
co ty tam piszesz post wyzej - po vistalatorze i spolszczeniu nadal mam legalny system - normalnie pobiera aktualizacje
pobierać pobiera ale dokonałeś zmiany w systemie łamiąc postanowienia licencji i w tym momencie jesteś "piratem"

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Grudzień 2009, 18:04:21 »
Po co się męczyć - TEN PORADNIK cię wyręczy :super:

Działa wyśmienicie także w przypadku Win 7.
Całkiem legalny soft, korzystamy z legalnych pakietów Microsoftu.
Po operacji zamiany języka nadal posiadamy legalny system.

Wedle zapisu w licencji:
""Licensing requirements state that versions of the Windows Vista operating system can include only a single language,
with the exception of the Windows Vista® Ultimate and the Windows Vista® Enterprise editions.""
możemy posiadać tylko jeden język, więc usuwając język angielski po
zainstalowaniu polskiego, teoretycznie nadal powinniśmy pozostać w zgodzie z licencją.

To chyba dużo lepsze rozwiązanie niż ściąganie "piratów".

Pozdrówka!

Męczyć się? A link który wkleiłem kilka postów wyżej to niby jest do czego innego niż Vistalizator? ;D

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Język polski w 7 Home Premium
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Grudzień 2009, 19:03:21 »
co ty tam piszesz post wyzej - po vistalatorze i spolszczeniu nadal mam legalny system - normalnie pobiera aktualizacje
pobierać pobiera ale dokonałeś zmiany w systemie łamiąc postanowienia licencji i w tym momencie jesteś "piratem"

dokladnie mozna to tez opisac na instalowaniu kodekow do filmow tak ? tez jestem piratem bo te wbudowane nie odtwarzaja wiekszosci filmow. zmieniajac jezyk nie jestem piratem - nie wpisywalem zadnego lewego klucza instalacji.